Shtepi ne shitje qeparo


 

shtepi ne shitje qeparo 000€ Fill in your details below or click an icon to log in: Email (required) (Address never made public). 230 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 1 Garazha Fletë Poseduese Shtyp. Feb 24, 2013 - Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Ndodhet në një zonë të qetë dhe të rrethuar nga gjelbërim. +355 692072313 Shtepi ne shitje - Te Rruga E Sales (rtsh) - Ultra 2+1+2wc+bllk Me Pamje Nga Air Stadium . Jakup Ceraja-rr. Qyteti:Prishtine Lokacioni:Veternik •Siperfaqja:380m2, në 4. Apartamenti sheh nga deti dhe organizohet në një sallon, një dhomë gjumi, një tualet dhe një verandë. Te ndertuara me shume kujdes dhe me zgjedhje speciale te secilit material ndertimor, Sofalia Hills ofron qetesine dhe rehatine qe keni kerkuar tere jeten. Shtepia ka siperfaqe prej 210m2 dhe ka kete renditje: ne katin e pare ka dhome dite, kuzhine, banjo dhe dhome gjumi, kati i II dy dhoma gjumi, dy banjo ballkona dhe saune. Lagjja Iliria - Lagjja Iliria House for sale: pin. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 76 m2) Çmimi 140 000 euro Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone! Shtëpi në SHITJE në Sofali Shtëpia gjendet në Sofali, ngjitur me Parkun e Gërmisë, dhe është në ndërtim e sipër. Deshiron te jesh ne kontakt me agjent te tjere qe kane prona te ngjashme ne te njejten zone? Shtepi/Vila. Është ndërtim i ri, posedon sistem qendror për ngrohje dhe ndodhet në një zonë shumë të qetë rezidenciale. Telefononi pas orës 3 pasdite. Qyteza Pejton. 3,721 likes · 17 talking about this. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. dion@gmail. Ka hapesire prej 6 ari bashke me obor, posedon dy garazhe ne katin perdhese. € 330. 667 Me gusta · 21 personas están hablando de esto. Shtëpia është e ndërtuar me cilësi të lartë dhe ndodhet në një lagje që ofron kushte shumë të mira për banim. Gjeni pronën ideale në Dhërmi! Gjeni shtëpi në shitje në Palasë në Indomio. intercapital-ks. com: Shtepi / Vila në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Gjilan ! Shpallje falas ne MirLir. Për më shumë informacion telefononi në +381631518412. Cmimi 73 miljon lek,i diskutueshem. Shtëpia gjendet në Çagllavicë në lagjen “Swiss Village”, një lagje e stilit modern me një pozitë ku çasja për në qytet si dhe lidhjet tjera jashtë tij janë shumë të lehta. 15 m2 Shtepia ne Shitje. 3 664 J’aime · 21 en parlent. Shitje 1+1 prane Harri Fullz Kati 3 Sapo restauruar 65. Flori Brahimaj Irea Property Gjeni kompleks apartamentësh në shitje në Qeparo në Indomio. Në katin e dytë të një pallati ekzistues, Himare shtepi ne shitje 2+1 në qender! Sipërfaqja e përgjithshme e tij është 80 m². 5 out of 5 stars. 667 Mal · 16 Personen sprechen darüber. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. 92 Ofrohet PËR # SHITJE: Shtëpi në lagjen afër Zjarrfikësve në Podujevë (rr. Apartamente 2+1, 1+1, 3+1 Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore Rruga Shkelqim Fusha, Kodra Diellit, Tirane Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Rezidenca është konceptuar që të ketë një pishinë me akses vetëm nga banorët dhe një pamje fantastike të detit. Shtepa ka kete renditje: dy dhoma dite, kuzhine, kater dhoma gjumi dhe tri banjo. Shtepi ne shitje, shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni Shtepi ne shitje ne Shqiperi. . Qeparoi është një fshat bregdetar në rivierën shqiptare në Himarë «komuna, Rrethi i Vlorës ", Shqiperi. Më shumë të dhëna për shtëpinë: Shtepi guri me 2 kate + bodrum per shitje ne Kanine. Ap. 694 Mal · 20 Personen sprechen darüber. Без разлика дали пребарувате по клучен збор shtepi ne shitje,по категорија Викендици,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат Shtepi ne shitje 2 1 pogradec dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, shtepi ne shitje 21 pogradec Shtëpia gjendet në Çagllavicë në lagjen “Swiss Village”, një lagje e stilit modern me një pozitë ku çasja për në qytet si dhe lidhjet tjera jashtë tij janë shumë të lehta. Shitje Blerje. 5. ‏‏٣٬٦٧٤‏ تسجيل إعجاب · يتحدث ‏١٥‏ عن هذا‏. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë mund të na kontaktoni: ☎️0693034461 House for Sale in Qeparo. Shitet shtëpia në Lagjen Qëndresa Shtëpia ka 200m² dhe po ashtu 2. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente Shtepi ne qeparo dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, shtepi ne shitje tek qeparo himare Qeparo Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. 425 pëlqime · 1 duke folur në lidhje me këtë. Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shkodër, Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej. Dumoshi) Shtëpitë janë me një Truall (2. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shtepia gjendet ne Marigona Residence. Qeparoi është një fshat bregdetar në rivierën shqiptare në bashkinë e Himarës, Rrethi i Vlorës, Shqipëri. al DA: 11 PA: 11 MOZ Rank: 41. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. ‏عقارات‏ Thursday, June 19, 2014. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Na kontaktoni në cdo kohë, skuadra jonë do ju përgjigjet për cdo kërkesë tuajën! Shitet shtepia - 465 m2 me cmim 650 euro/m2 (Qendresa, Veternik) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi: Premte, 25 Dhjetor, 2020: Banesa ne shitje 55m2+48m2 bregu i djellit Prishtine! (Bregu i diellit) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1: Djele, 30 Gusht, 2020 Në një ndërtesë të re 4-katëshe, në katin e parë, shtepi ne Vlore per shitje , me sipërfaqe 64. Për më shumë informacione ose një vizitë në Shitet tokë bujqësore në fshatin Qeparo, Himarë. 000euro i negociushëm. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shtepi Ne Shitje Ferizaj. Shtëpi në shitje . , 地拉那. Gjeni shpallje për shtëpi në shitje në Prizren, Prishtinë, Gjilan, Pejë, Fushë Kosovë, Gjakovë dhe qytete tjera të Kosovës. Kaldaje Shtepi ne shitje Data 01/09/2020 00:35 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi #SHITET SHTËPIA siperfaqe 1000m2(4 katshe) Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Ali Demi ne rezidencen Mangalem 21. Join Facebook to connect with Shtëpi Në Shitje Korcë and others you may know. Mire. Bulevardi Gjergj Kastrioti, nr. As the biggest online space for advertising, Pazar3 allows you to buy or sell in an easy and simple way! View the profiles of people named Shtepi Ne Shitje. shtepi ne qeparo | Blej dhe Shit në MerrJep. 6 ari truall. Doni te shisni nje shtepi ketu mund ta beni: http://www. Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në ka Shtepi ne shitje okazion Shtepi ne shitje okazion Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Toke ne shitje me siperfaqe 1,100 m2 me studim per ndertim 3 katesh 500 m2 + bodrum, e cila ndodhet me nje vendodhje shume te mire ne Qeparo dhe pamje fantastike te detit Jon. SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË. Gjindet në rrugen Gjon Nikollë Kazazi. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Organizohet në një sallon ndenjie, dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe nje korridor i gjatë. या Shtepi ne shitje okazion Shtepi ne shitje , shtepi me qera , agjenci imobiliare . 3,595 次赞 · 12 人在谈论. 73 afër ish Tregut të Gjelbër . 60,000 € Metropol42032 SHITET TOKE NE SPILLE! Durrës, Albania 5850 m 2. lagjia e re . Shtepia shitet me cmim 235,000 Euro. Apartamente Shtëpi Banimi në Shitje. Shtepia gjendet ne lagjen Sofalia dhe ka 3 kate. Shtëpi. Shtepi ne shitje . Shtepi per shitje ne Ulqin - Super Oferta Kjo shtepi per shitje ka 220m2. com Qeparo, Toke për Shitje ne Prona Shitje, Qira ne Tirane Shqiperi, Kerko per parcela toke, Prona ne Bregdet, Listo pronen Toke per Shitje ne Qeparo - Borsh - Piqeras | Agjensi Imobiliare, Real Estate, Tirane - Albania Prestige Skip to main content 500 m² toke per shitje, Qeparo, Vlore; WhatsApp Facebook Twitter Pinterest Linkedin Email 3900 m2 toke + shtepi private ne Gjinar, Elbasan. Shitet shtepia ne qytezen Shtepi Private ne shitje, Spitalle Durres Spitalle, Durres. Mare Llonçar n. Prona eshte e rrethuar e gjitha me beton te cilesise se larte, i projektuar nga arkitekte Grek me perspective per te ndertuar deri ne 5 kate. Shtëpi në Shitje me 4. Facebook पर Shtepi ne Shitje को और देखें. Dërgo Dërgo Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi ne shitje ndarje qeraje rr 5 maji gjimnazi partizani vilat amerikane ne durres hoxha tahsim shtepi me qera 3 1 xhamia xhura 150 mije leke shtepi me qera 250 1+1 yzberisht square 2+1 bregu i diellit rruga 5 maj gazoniere materniteti i ri ish ekspozita allias tiran delijorgji 2+1 yzberisht rruga irfan tomini garsoniere View the profiles of people named Shtepi Ne Shitje. Bathroom. Toka ka një pozicion të favorshëm pasi ndodhet pranë plazhit të Qeparoit dhe pranë rrugës nacionale. Kati i pare ka 4 dhoma gjumi dy nga para dhe shes dy vila 2-kateshe me nga 107m2 kati,me nga 700m truall-plepa durres. Shtepi ne Shitje ne Tirane zona Stacioni trenit/Rruga e Dibres: Shtepia eshte me mobilim Bosh, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 127. 663 Me gusta · 17 personas están hablando de esto. 99 likes. Properties (19) Shtepi ne shitje. Makina me qera. Gefällt 3. ‎‏, ‏تيرانا‏. Shtepi ne shitje Ne shitje 150,000. Shtëpia ka 210m2 ku në katin e përdhesë ka 106m2 si dhe Njoftime. 00m dhe sip. Shtepija 1 ka (180m2) 1-Sallon, Kuzhin, 3-Dhoma Gjumi, Ballk Agjensioni per Patundshmeri Bellça Presheve ofron për shitje; Shtëpin në Rrugën Sava Kovacevic n. Shtepi per shitje Ulqin. Shtepi per shitje qeparo dhe njoftime per prona ne shitje, trualli ose toke bujqesore si dhe shtepi per shitje qeparo Gjeni shtëpi në shitje në Qeparo në Indomio. Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC, Tirane - Ultra apartament 2+1+2 tualete + 1 ballkon te rtsh rruga salës ngjitur me meduzën - planimetri perfekte- i investuar në detaje shitet i mobiluar - orientim jug lindje me pamje nga stadiumi air Villë luksoze në shitje Golem kodi-009 Të dhënat mbi pronën kodi -009 • Vendi :Golem • Shtëpi 2 katëshe • 200m2 banim • 4. 3943. roci@yahoo. Shtepi ne shitje privatisht is on Facebook. Shtepia shitet me cmim prej 420. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Shtepia posedon truall 3. Apartament 3+1 per shitje prane Parkut te Madh te Tiranes. Cmimi. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. LinkedIn is a networking tool that helps you discover inside connections to recommended job candidates, industry experts and business partners. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate Shtepi tradicionale per shitje ne Qeparo Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. ly/3gpfvxm Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Apartamente 2+1 Elektronike. Shtëpi në SHITJE në Veternik. 270 m 2. Shtepite shiten me cmim prej 1300 Shtepia gjendet ne Preoce ne lagjen Marigona Residence. 1. Shtëpija posedon Podrum. 688 Me gusta · 18 personas están hablando de esto. Kati-2 ka;1 Sallon 3 Dhoma të Fjetjes Banjo-Wc . Pushime ne Shqiperi 7,500 m2 toke ne gjirin e Porto Palermos (Himare-Qeparo) (Porto Palermo (Himare-Qeparo)) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore Merkure, 01 Tetor, 2014 Shiten 5 hyrje prej 80m² ne Himare (Himare) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1 Shtëpi në shitje 270m2. 5 ari me dimenzione 16. Prona ndodhet ne nje zone shume te qete te Golemit me nje pamje spektakolare. 000 Euro 2 Dh 2 T 106m 2 PARK LIFE RESIDENCE, PRANE PARKUT KOMBETAR Apartament 2+1 150. n. Mi piace: 3703 · 12 persone ne parlano. shtepia eshte e mobiluar dhe me hipotek , shitet edhe garazh telefononi ne (jam pronari) 72. Shtepi në shitje. Përmbledhje Truall dhe ndertese ne shitje, Xhafzotaj Durres. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. No matter if you are searching by keyword shtepi ne shitje,category Houses and Villas,or location Ohrid, Pazar3 is the right place for you because our website has many users and numbers a lot of ads in many different categories. 220 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp. Shtëpia është e rrethuar me pisha mali ,me ajr të paster d… Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Vlorë, Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri ne Transballkanik prane Stacionit te Trenit. apartamente me qera. Policor Caffeterive XL-1 XL-2 Shpija Jon Përmë shum info R Shtepia gjendet afer lagjes Kodrina, me qasje te lehte ne rr C dhe B. Shtepite e tipit A2 kane nje siperfaqe prej 270. Ekziston mundësia të bashkohen dy prona, secila me sipërfaqe 1170 m2. Toka shitet për 167. Zonë me kërkesë të lartë. banimi 250m katror Neto, e ndertuar ne poziten Lindje-Perendim me pamje kah Jugu. Çagllavicë Pristina ,me sipërfaqe prej 200 m2 dhe me 6 ari oborr . Çmimi: 81. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. 9 m2 e Apartament 1+1 per shitje ne Fier ne rrugen Skenderbeu, (TRS-412-1) Në Shitje 412-1 18. Ne oborr eshte pishina dhe mini kuzhine verore. 170,000 € IRG42593 Shtepi private per Shitje Ksamil Shqiperi Kodi: H0003 00355694801295 00355672930980 This e-mail address is being protected from spambots. Shtepi ne shitje - Tirane. Shtëpia ka 4. Posedon pompë termike për ngrohje dhe ka lokacion të përshtatshëm. com Banesë në shitje kodi-558 Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom Banesa është ndërtim i vjetër gjendet në lagjen Dardania afër Santesë. Shtëpia Shtepi shitje Plazh Durres, 70 m2, me hipotek, 440 €/m2. Mi piace: 3718 · 20 persone ne parlano. Harta dinamike dhe precize. Ka dy dhoma,dy banjo,dy ballkone dhe nje guzhin. +355 82 254 054 realestate. Ka nje siperfaqe prej 78. Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg. Distanca 4. Shtëpia është e vendosur në komunën e Palilula afër stacionit të trenit. 500 € Shitet apartment 1+1 plus shtes me siperfaqje 56 m2 ne qytetin e Fierit ne lagjen Liri Gero. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shtepi Ne Shitje. लॉग इन करें. Toka në shitje buzë rruge është e pershtatshme për ndertim vile dhe ndodhet vetem 300 M nga deti Jon. 100 000 EUR 21 Maj 14:48 Agjent për shitje të pronës Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. 7 ari. Shtëpia ka Ne shitje 260,000. Apartamente ne shitje. Facebook. Cmimi i negociueshëmPër më shumë informacion kontaktoni në ☎+355693041461. al DA: 11 PA: 11 MOZ Rank: 37. 114 metra. Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në ka Ofrohet PËR # SHITJE: Shtëpi në lagjen afër Zjarrfikësve në Podujevë (rr. Sipërfaqja: 1170 m2. al, Vlorë, Albania. 3 655 J’aime · 15 en parlent. House | Real Estate in Albania, Agjensi Imobiliare - Albania Prestige House for Sale: pin. Apartment & Condo Building . Shtepi ne shitje (ose nderrohet) Lezhe Shtepi ne shitje 16/04/2021 18:33 Post ID: 31684. Shitet truall në fshatin Qeparo, shumë pranë detit. Gjeni pronën ideale në Rrethi Sarandë! Ne shitje - Shtepi. 683 Mal · 22 Personen sprechen darüber. com: Shtepi / Vila në shitje në Durrës - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Durrës ! Shpallje falas ne MirLir. Prona zotëron dokumentacion të plotë hipotekor. 00€ - Shtepi 300 m2 Fletë Poseduese Shtyp Shtëpia ka fletë poseduese dhe gjendet në Dragodan afër ish Ambasadës së Amerikes në 4 Ari trull. Mund te gjeni okazion apartament 1+1 shtepia ne shitje urgjente shtepi ne shitje yzberisht apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2021 1+1 shtepi ne shitje laprak apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 fusha e aviacionit prona ne shitje nga bankat shitet shtepi ne sauk shtepi ne shitje Shtëpi Në Shitje Korcë is on Facebook. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Ne shitje 150,000. Ka pamje të hapur dhe ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe të gjelbëruar. Shitet Shtepia e re familjare e gatshme per banim VERA 2020 ZBRITJE! 👉 https://bit. Shtëpia Duplex per shitje ne plazh Durrës, Albania 130 m 2. Apartamente, Shtepi ne shitje ne Lushnje, Shqiperi – RealEstate. com: Shtepi / Vila në shitje në Vlorë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Vlorë ! Shpallje falas ne MirLir. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shtepi ne shitje ne Shqiperi. 좋아하는 사람 507명 · 이야기하고 있는 사람들 1명. 67m × 21. Shtepia eshte e organizuar ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi,si dhe nje tualet i bollshem. Real Estate. Shtëpia ka dhe sallonin me kuzhinë me 87m2 hapësirë , 3 dhoma gjumi secila me banjo,oborr dhe bodrum çmimi 290. Toka është në kodër dhe ka pamje gjithë fshatin dhe detin poshtë saj. Shtëpia ndodhet në Veternik në lagjën “Marigona 2 MirLir. Kodi:V26. Shtepi ne shitje privatisht. Kati përdhes ka 1 dhomë gjumi, sallon, kuzhinë dhe banjo, tarraca ndodhet në pjesën e përparme. Eshte e perber nga 2 kate me siperfaqe 120 m2 + bodrum si dhe 600 m2 toke. Shtëpia gjendet në Dragodan afër Minimax në 4 Ari truall. 3 2 61 Per Shitje . Në njërën prej lagjeve private më të preferuara për banim në Podujevë, ofrohet për #shitje kjo shtëpi shumë e bukur dhe komode me sipërfaqe banimi 160m² e shpërndarë në dy kate dhe sipërfaqe toke prej 5 Ari. Gardener Shtepi e re ne shitje ne Çagllavicë - Çagllavicë . Shtepia eshte 2+1 (pjeserisht e mobiluar) ka siperfaqe 120m2, ndodhet ne katin e 2. Rent Biznese. 000. Siperfaqe faktike e shkelshme 95m2 (ne dokumenta pronesie 67. Mund te gjeni okazion ne don bosko okazion apartament 1+1 apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi ne shitje astir 21 shitet tek kompleksi i ri tek liqeni shtepi ne shitje ali demi apartamente ne shitje ne astir shtepi ne shitje tek qender korce garsoniere ne shitje ne tirane shtepi ne dhermi shtepi private selite apartamente ne Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Banesa është në katin e 3-të e përshtatshme për banim ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi ,banjo, ballkon është tërësisht e renovuar dhe e mobiluar,çmimi 110. Size. 3 708 J’aime · 13 en parlent. Shtëpia ka dy hyrje, pra janë dy shtëpi identike ngjitur me njëra-tjetrën dhe mund të shiten ndaras apo si një tërësi, varësisht nga kërkesa. 🏡 Shitet shtepi pushimi private 3+1 (Shkoder) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes kapanone e magazina Hene, 17 Maj, 2021 🏡 Shitet apartament 2+1 kati 5 (Shkoder) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1 Kjo shtepi eshte ne afersi te Stacionit te Trenave ne Fushe Kosove Shes shtepin ne Veternik mbrapa Hotel Gorenje ne rr. 500,000€ Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. , Tirana. 522 likes · 2 talking about this. Shtepi Ne Shitje is on Facebook. shpi. Agjensioni për Patundshmëri Bellça Preshevë Ofron për shitje; Shtëpin 2 katëshe dhe nënkulm me siperfaqe (shtëpija+trolli)gjithsejt 720 m. Ka dhe një ballkon mjaft i bollshëm në formë verande, i cili sheh nga deti. Shtepi per shitje ne fshatin Thane te Lushnjes, (LUS-101-1 Apartament per shitje ne Bregdetin e Dhermiut,Vile per shitje ne Qeparo direkt am Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Lushnje . Qeparo is a seaside village on the Albanian Riviera in Himarë municipality, District of Vlorë, Albania. Detajet. al DA: 11 PA: 11 MOZ Rank: 44. Shtëpia gjendet në Tokbashqe përballë parkut me pamje të hapur nga malet dhe tejet atraktive për banim me qetësi e rregullim ideal. ⛪ Ambjent Biznesi 👉 me Qira 👉 Monument Kulture i Kategorise I. ‏‏٣٬٦٩٩‏ تسجيل إعجاب · يتحدث ‏٢٥‏ عن هذا‏. Shit Bli. Shtepija ka këtë renditje; Kati-1 ka 1 Sallon me Kuzhin 2 Dhoma të Fjetjes Banjo-Wc . Shtëpi në shitje kodi-9733 Shtëpi 3 Bedroom 4 Bathroom Shitet shtëpia luksoze në lagjen Marigona residencë . Bedrooms. Nje zone e qete edhe me ajer te paster afer qendres se Tirane . 11 ottobre 2019 · Shes apartament ne katin e 10 te xhamija ne Elbasan. Pagesa : 280,000 Euro: Dhoma|Sallon: 2+1 Mobilimi E Gjeni shtëpi në shitje në Dhërmi në Indomio. Muret dhe tavanet janë të suvatuara dhe të lyera. 20Ari. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 750 Euro/total. Shtëpi luksoze dhe ne lokacion te mire , në shitje,mobiluar. 5 Ari). Shtëpia është e pajisur me të gjithë dokumentacionin dhe ndodhet në vijën e parë. Deshiron te jesh ne kontakt me agjent te tjere qe kane prona te ngjashme ne te njejten zone? Apartamente Shtëpi Banimi në Shitje| Page 6. Gjeni pronën ideale në Palasë! Shitet shtepi ne Himare, ngjitur me Bashkine. duaje familjen tende Shtepi ne shitje , shtepi me qera , agjenci imobiliare . duaje familjen tende Shtepi ne shitje ne tirane on MainKeys. Rënditja; Kati 1 1 dhome gjumi me banjo + garderobe, 1 dhome per femije 1 dhome gjumi, +1 banjo +levandari Korridor Kati: sallon kuzhinë, wc banjo,paradhome ,me dy pamje ne mes dy rrugeve. 00€ - Shtepi. 3. Shtepi ne shitje 2 1 pogradec dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, shtepi ne shitje 21 pogradec Shtëpia gjendet në Çagllavicë në lagjen “Swiss Village”, një lagje e stilit modern me një pozitë ku çasja për në qytet si dhe lidhjet tjera jashtë tij janë shumë të lehta. € 100. Metrobios shpall ne shitje Shtëpi në lagjen “Avenue 23” Prishtinë mbrapa lagjes “Qëndresa”. Ka nje siperfaqe prej 62. 16 Nën 13:41 Agjent për shitje të pronës Toke Ullishte ne Qeparo. 000 euro i diskutueshem Shtepi ne shitje 2 1 pogradec dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, shtepi ne shitje 21 pogradec Shtëpia gjendet në Çagllavicë në lagjen “Swiss Village”, një lagje e stilit modern me një pozitë ku çasja për në qytet si dhe lidhjet tjera jashtë tij janë shumë të lehta. 235 likes. Mi piace: 3722 · 18 persone ne parlano. Bellca Patundshmeri ka per Shitje; 2 Shtëpi në Qendër të Prishtinës(Lagjen Ismail. ⛪ Shtepi ne Shitje 👉 Korce. Siperfaqja e apartamentit 60 m2 e organizuar ne 1 dhome ndenje , 1 dhome gjumi , 1 tualet, 1 ballkon. Çmimi 225,000 € Titulli Shtëpi në SHITJE në Bërnicë Për ne Kontakto Shtëpia moderne në shitje ,Prishtinë në lagjen Qëndresa ,lokacion mjaft atraktiv, në mes te dy rrugeve. Shtëpi në shitje në qytete dhe lagje të ndryshme të Kosovës. ‏‎Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi‎‏ Shtepi ne shitje. Shtepi ne shitje, shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni Shtepite gjenden ne lagjen Sofalia Hills. Eshtë e projektuar në stil bashkëkohor arkitekturor dhe gjendet në lagje të organizuar. 588 likes · 4 talking about this. Pagesa : 35,000 Euro Zero Komision: Ambjenti: 5+1 Ambjenti pa mobiluar Shitet dyqan prane Bulevardit te Ri Dyqani eshte i organizuar ne dy kate, ka nje pozicionim shume te mire (shikushmeri, fasade), per nje shumllojshmeri aktivitetesh te ndryshme. 140,000€ ID: SH119. Lloji i shpalljes Shitet. CEL: 0692711168email:andon. Më shumë. Vashinktoni. 170 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo 1 Garazha Fletë Poseduese Shtyp. Çmimi i shtëpisë 275. 1 week. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Apartamenti ndodhet ne rezidencen me te madhe ne Tirane ,rezidencen Mangalem 21 . Turizem,pushime,qetesi,det,gjelberim,pasterti te gjitha keto mund ti gjeni ne vendin turistik Qeparo qe ndodhet midis Himares dhe Borsh*t. Shtëpia 350 m2 në total me 8 ari truall me oborr , parking privat për dy makina mbrenda , investim shumë i mirë në shtëpi ku përfshihet Izolimi, Kamini, Dhoma e ndenjes me galeri, Ngrohje qendore me Pelet/Dru , Koridore dhe shkalle të rrethuar Shtëpi në shitje kodi-128 Shtëpi 4 Bedroom 2 Bathroom 2 Garage Përshkrimi:Shtëpia është e re e ndërtimit kualitativ . Numri i dhomave 5. Mi piace: 505. Shtëpi në SHITJE në Sofali. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Njofrime Falas. 000 euro. 6 Shitet shtepi private 1 katshe, 2+1 ne Golem, Durres, ne vije te pare shume prane Detit. Per me shume kliko mbi foton ose Shtëpi ëndrrash në shitje. Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në ka Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Nowadays Qeparo is divided in two parts, known as the old and the new village. duaje familjen tende Shtepi Ne Shitje. , Tirana, Albania. Ka hapësire të mjaftueshme me mbi 400m2 si dhe oborr 2. 社群 Shtëpi në shitje :http://www. Ne kopsht ka pishine dhe shtepia shitet me cmim prej 365. Elbasanit, 7 Xhuxhat (60k Investim) 126,000 Euro. Ofron sipefaqe totale prej 172. 900 Euro/total. Deshiron te jesh ne kontakt me agjent te tjere qe kane prona te ngjashme ne te njejten zone? Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. com DA: 17 PA: 17 MOZ Rank: 49. 869 likes · 43 talking about this. Qeparoi është një fshat bregdetar në rivierën shqiptare në Himarë «komuna, Rrethi i Vlorës ", Shqipëri. Shtepia ka siperfaqe prej 210m2 dhe ka kete renditje: nje e dhome dite me tryezari, kuzhine, bibloteke, shpajz dhe wc ne katin e pare, ndersa ne katin e dyte: tri dhoma gjumi, dy banjo, utility, dhe tre ballkona. Shtepi ne shitje 2 1 pogradec dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, shtepi ne shitje 21 pogradec Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shkodër, Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej. Renditja e ndertimit: > Podrum&Garazh 125m katror > Kati i I-Sallon&Kuzhin, nje dhome e pushimit dhe dy banjo. Lire. 4. korce. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate secili me siperfaqe 63 m2 + toke me siperfaqe 250 m2 KERKOJ TRUALL ose SHTEPI ne BORSH,QEPARO. 2 Gjumi Front Line Apartament per shitje ne Durres Shqiperi – 78 m² Shtepi per shitje ne qeparo Të gjitha Vendbanime Shtëpi Sarandë Shtepi ne shitje 2 + 1 Sarande Berdenesh . Dërgo Dërgo Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi ne shitje,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep. GjejProna. • Podrum + 2 kate • Kuzhine:1 • Tryezari 1 • Dhoma dite: 1 e madhe Dhoma gjumi:(1 suite+ banjo brenda), + 3 dhoma gjumi te tjera gjithsejt 4 •Banjo:3 • Garazha • Depo Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. Shtëpia gjendet në Bardhosh afer postës dhe ndodhet në 7. Ndodhet në një zonë të qetë, e në të njejtën kohë ka qasje direkte edhe në autostradë. shtepi ne shitje shtepi ne shitje ‏‎Shtepi ne shitje ne Shqiperi. 000 euro i diskutueshem Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Shkodër, Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej. As the biggest online space for advertising, Pazar3 allows you to buy or sell in an easy and simple way! Shitet Apartament 2+1, Rezidence Turistike, Qerret, Kavaje Apartamenti eshte ne nje nga rezidencat me te mire menaxhuara turistike ne zonen e Qerretit, ne mes te brezit e pare te pishave. Shtepi ne shitje - Prishtine. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Gjejprona. Call for availability. Shtëpia per Shitje ne Qeparo. Cmimi eshte 90,000 Euro . Prona ndodhet fare pranë plazhit dhe rrugës nacionale dhe zotëron dokumentacionin përkatës. Product/Service Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. ‏‎Shtepi ne shitje ne Shqiperi. The building is divided into two Shtepi ne shitje dhe me qera. 2,403 people like this Ne shitje 150,000. Apartamene me qera 1+1. Ndertsa zotëron dokumentacionin përkatës dhe gëzon një pamje të shkëlqyer. 512 likes. com - Falas. Shtëpija ka këtë renditje; Kati i 1-Sallon me kuzhin 1-Banjo Shtepi ne shitje - Tirane. Regjistrohuni në Facebook për të kontaktuar me Shtepi Ne Shitje dhe të tjerët që mund t'i njihëni . 1+1+1 Dhome Garderobe (111 M2 ) Fiks Tek Mulliri - Rr. MirLir. 295 K € Qira Shitje. Shtepi ne Shitje 👉 Korce. Facebook gives people the Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Durrës, shiten apartamente ne durres ne zonen me te qet dhe me te qyteteruar te durrsit pallat i perfunduar me te gjitha dokumen Shtepi ne shitje tek spitali qsut xhamlliku kinostudio tirane dhe apartamente me cmime okazion. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shtepi ne Shitje ne Tirane zona (Ysberisht/Kombinat/Selite). Shtepi ne shitje 2 1 pogradec dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, shtepi ne shitje 21 pogradec Tek Shkolla e Kuqe , shitet shtëpi private 120 m² truall + 51 m² ndërtim e cila përbëhet nga : koridor , ambient ndënjtje dhe gatimi , dhomë gjumi dhe tualet , dyshemeja është me pllaka gresi dhe plindusa përreth . shesblej. 000€ i negociushëm. 697 Mal · 24 Personen sprechen darüber. com,Upload & Share PowerPoint presentations and documents,LinkedIn strengthens and extends your existing network of trusted contacts. Shtepia disponon 500 m2 truall nga te cilat 193 m2 jane me certifikate pronesie dhe 86 m2 jane ndertim. ‏‎Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi‎‏ Shtepi ne shitje okazion Shtepi Ne Shitje është në Facebook. Shtepi ne shitje, shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni Shtepi ne shitje , shtepi me qera , agjenci imobiliare . Shtëpia per Shitje ne Qeparo. Al - Faqe 1 Prona në Shitje 148. com: Shtepi / Vila në shitje në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Pejë ! Shpallje falas ne MirLir. 15 ari truall. Telefona. net/shtepi-ne-shitje-kodi-9744/Sht Apartamente ne shitje ne tirane, shtepi ne shitje ne . al/shto-njoftim. 42m2, B+P+1 dhe kane kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, 2 banjo, WC, dy ballkona dhe nje garazhe. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi ne qeparo ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep. 9 m2 te Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per ndertim per cdo lloj biznesi, e ndodhur ne rrugen "Ali Demi", Tirane. Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në ka Apr 4, 2014 - Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati ekzistues pa ashensor. 000 Euro 2 Dh 1 T 101m 2 "SAN PIETRO" HOTEL & RESIDENCES Prona ne bregdet 2+1 Prona ne shitje! Apartament ne shitje, apartament me qera, vile ne shitje, vile me qera, dyqan ne shitje, dyqan me qera si dhe te gjitha ofertat e fundit imobiliare Shtepi-Pushimi. Name (required) Shtepi Ne Shitje është në Facebook. Shtepia me siperfaqe 300m2 ka kete renditje: 2 dhoma dite, 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 4 ballkona, podrum, garazhe dhe lokal 100m2. Shitje 2+1+ 2 tualete Ish St Fundit Tiranes Re Pallat ri me ashensor Kati -8 Me hipotek. Mirjane Dragoviq p. 200,000€ 777 0037745584613 Shiko shpalljet. Shtëpia shitet siç është e mobiluar, totalisht. Në bodrum është e vendosur nxemja qëndrore si dhe rezervuari. Shtepi ne shitje okazion Shtepi ne shitje okazion ‏‎Shtepi ne shitje privatisht‎‏. 32 km nga qendra. 100 000 EUR Numri i dhomave: 2,5. 👉 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 304 1461. 00 m2. Shtepi Ne Shitje është në Facebook. 3 607 J’aime · 18 en parlent. Shtëpia gjendet në lagjen Sofalia, ngjitur me Parkun e Gërmisë, dhe është në ndërtim e sipër. Okazion! Shtepi per shitje ose nderrim Uji i Ftohte, Vlore Shtëpi private buzë detit në Vlorë. Property ID. 4590 m2. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , agjenci imobiliare . Homeland. Veternik Apartamente dhe Vila per shitje ne Dhermi - Dhermi Resort Albania Property for Sale, Albanian Real Estate, Albanian Property, Prona per shitje Vlore, Sarande, Dhermi Home Shtëpia Posedon : 160m2 2 Katëshe Kati Parë posedon:Sallon,Kuzhine,Dhome Gjumi,Banjo Kati i Dytë: 3 Dhoma Gjumi ,Depo,Banjo me Hapsire Shtepia shitet m Shtëpi në shitje në Nish, Serbi. Shtëpia Ofrohet PËR # SHITJE: Shtëpi në lagjen afër Zjarrfikësve në Podujevë (rr. 5ari truall. com Shtëpi. Real Estate Agent Ofrohet PËR # SHITJE: Shtëpi në lagjen afër Zjarrfikësve në Podujevë (rr. Shitet 230 m2 tokë ullishte në fshatin Qeparo. Shit bli makina. Sale Shtëpi. Ramë Govori). Description. 🏘 Shtepi ne Shitje 👉 Korce 😊 Pershkrimi i Prones. Çmimi:Sipas Marrëveshjes Shtëpia ka këtë renditje: Kati Bodrum: 3 hapësira Kati Përdhesë: ⭕️Sallon Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Durrës, Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Valamare ne Gjirin e Lalzit Durres . ‏‏١٠٩‏ تسجيلات إعجاب · يتحدث ‏٤‏ عن هذا‏. Përshkrimi. com Apartamente per Shitje dhe me Qera ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Dhermi dhe gjithe Shqiperine Bli dhe Shit Prona ne Shqiperi Shtepi tradicionale per shitje ne Qeparo January 2021 Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Join Facebook to connect with Shtepi Ne Shitje and others you may know. Rezidenca te ofron facilitate te ndryshme ,ambjente te gjelberuara , kende lojrash per femije edhe pedonale. Shtëpia ka oborr prej 4 ari si dhe shtëpi prej afërsisht 550m2 e rregulluar dhe e dekoruar me shije kjo shtëpi ka 4 dhoma gjumi,2 sallona,3 banjo,balkona,bodrum. 8 Shtëpija Gjindet perball; Rtv Presheva Shtëpis së Shëndetit S. Ne shitje 320,000. com Apartamente per Shitje dhe me Qera ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Dhermi dhe gjithe Shqiperine Bli dhe Shit Prona ne Shqiperi Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Taulantia ne Tirane. Objekti eshte i ndare ne dy shtepi, secila me nga 4 kate. 112 850 EUR 25 Tet 17:44 Shitet shtëpi dy katëshe në fshatin Qeparo. 8,663 likes · 14 talking about this. Shtepia eshte e leshuar me qira me kontrate dy vjecare Bulevardi Gjergj Kastrioti, nr. Community See All. 54 likes · 5 talking about this. 5 ari truall me oborr , parking privat për dy makina mbrenda , investim shumë i mirë në shtëpi ku përfshihet Izolimi, Kamini, Dhoma e ndenjes me galeri, Ngrohje qendore me Pelet/Dru e cila shtrihet në dysheme , Koridore dhe shkalle të rrethuar me Bellça Patundshmëri ofron per shitje; Shtëpin ne Rr. 000€ I negociushëm Shitet nga Shtëpi në SHITJE në Kalabri. 2 2 403 Per Shitje . Apartamentt 3 + 1 + 2 ne shitje "Touch Of The Sun" + 2 Poste Parkimi Touch Of The Sun Tirana, Albania 132 m 2. Shtepia ndodhet ne qender te fshatiti ( zone e mbrojtur e trashgimis kulturore) dhe perbehet nga 2 kate secili me siperfaqe 63 m2 + toke me siperfaqe 250 m2 shtepi ne qeparo Të gjitha Vendbanime Apartamente. Apartamente ne shitje ne zonat me te bukura ne durres dhe tirane. Gjeni shtëpi në shitje në Rrethi Sarandë në Indomio. 716 Mal · 19 Personen sprechen darüber. 2,385 次赞 · 18 人在谈论. Real Estate Ne shitje 150,000. As the biggest online space for advertising, Pazar3 allows you to buy or sell in an easy and simple way! No matter if you are searching by keyword shtepi ne shitje ne tetove,category,or location, Pazar3 is the right place for you because our website has many users and numbers a lot of ads in many different categories. Në ditët e sotme Qeparoi është i ndarë në dy pjesë, njohur si vjetra dhe fshati i ri. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më www. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 304 1461 Shtëpia per Shitje ne Qeparo. kjo faqe eshte dedikuar plotesisht shitjeve te shtepieve private, toka, apartamente etj Oct 25, 2013 - Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Kuadratura 235. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Shtepi Ne Shitje dhe të tjerët që mund t'i njihni. 4 m². Shtepi ne Shitje. Cmime okazion per apartamentet ne shitje. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Shtepia shtrihet ne nje siperfaqe prej 4. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shtepi ne shitje privatisht. 72 次赞. 3 ARI tokë. 117 likes · 3 talking about this. 395,000€ ID: SH116. Gjeni pronën ideale në Qeparo! SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË. 103 Shtepi ne shitje. Shtëpia gjendet afër pompës së benzinës Shell. Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. Ka nje siperfaqe totale prej 95. Posedon ngrohje qendrore, dhe ka lokacion të përshtatshëm në zonë të qetë dhe të gjelbëruar. Product/Service Shtepi Ne Shitje Ferizaj. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shtepi ne Shitje, 地拉那. Shes shtepi 1+1 ne Tirane , Ali Demi . html Doni te kerkoni Shtepi ne shitje ne Shqiperi. 20 ari dhe ka hapesire te brendshme prej 210+ 155m2 bodrum. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Shtepi pushimi Qeparo, Qeparo,Vlore, Qeparo (2021) Home Cities Countries SHITET SHTEPI PRIVATE NE FSHATIN QEPARO, HIMARE Himare Shtepi ne Shitje Data: 07/11/2020 13:00 Post Id: 269411. Shtepi ne shitje: pin. Siperfaqe 105m2 Çmimi 100 000 euro Ju lutem … Lëshohet me qira dhe shitet shtëpia në rrugën Rr. Shtepi shitje qeparo dhe njoftime per prona ne shitje, trualli ose toke bujqesore si dhe shtepi per shitje qeparo shtepi shitje qeparo Shtëpia Tradicionale per Shitje ne Qeparo, Shqipëri 5 Duplexes për Shitje në Durrës Shqipëri – 90 m² për 100 m2 Pronës Durres për Shitje. Shtepia ndodhet ne nje koder me pamje panoramike ,ne fshatin Kanine rreth 5 km nga qyteti i Vlores. Product/Service Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Siperfaqa: ndertese 109 m², … No matter if you are searching by keyword shtepi ne shitje,category,or location, Pazar3 is the right place for you because our website has many users and numbers a lot of ads in many different categories. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më 「Shtepi Ne Shitje」という名前の人のプロフィールを表示Facebookに参加して、Shtepi Ne Shitjeさんや他の知り合いと交流しましょう。 Remko Tronçon's Homepage. Zotëron pamje nga perëndimi dhe mund të shfytëzohet për biznes dhe/ose për banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 pallat I ri me fasade termoizoluese me ashensor Zvicerian Schindler. Gjeni pronën ideale në Qeparo! Shtepi shitje qeparo and notices of property for sale, land or agricultural land as well shtepi per shitje qeparo shtepi shitje qeparo Qeparo Irea Property ofron per shitje nje shtepi tradicionale ne fshatin Qeparo,Himare. Ne shitje 150,000. Shtëpia gjendet në Veternik përkatësishtë në drejtim të rruges në Hajvali, 500 metra nga Hotel Gorenje. Magazine Shtepia gjendet ne Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 5. Tek shpi. To connect with Shtepi ne shitje privatisht, join Facebook today. Shtëpia gjendet afër Hotel Garden. Kodra e Trimave. Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3. shpija e kompletuar Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Apartamente Shtëpi Banimi në Shitje| Page 2. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shtepi ne shitje , shtepi me qera , agjenci imobiliare . Apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, si dhe tre ballkone me pamje te mrekullushme. 225,000€ 777 0037745584613 Shiko shpalljet. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më Bellca Patundshmeri ka per Shitje ; Shtëpin 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË. Shtëpia ka 6 dhoma gjumi, 1 sallon, 3 banjo, 2 kuzhina, ballkon, 2 tarraca. korce . 2 KORÇË, ALBANIA, 7001. com Shtepi ne shitje ne Shqiperi. 78 ari truall e cila gjendet në Prizren, në një zone ideale të Banimit,është e ndarë në kate të veqantra të cilat kanë hyrje ndaras nga katet tjera të banimit,e cila mund të shfrytëzohet si për banimë ndaras ashtu edhe për afarizëm mirëpo edhe si një tërësi e përbashkët. Ka një pamje piktoreske dhe të bukur. 140 000 € Më shumë detaje Apr 1, 2013 - Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Apartmenti organizohet ne kuzhine sebashku me s Shtepi ne shitje ne Prizren - Arbana, Prizren . Shtëpia ka ngrohje qëndrore me Pelet (opcionale me mundësi ndryshimi Shtëpi e re e vendosur në lagjen më të bukur të qytetit lagjja Qëndresa . 15 ari tokë • Sallon • Kuzhinë • 3 dhoma gjumi • 2 Banjo • Ballkon • Çmimi 200. Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në ka Shtepi Ne Shitje. Toka ka një pozicion të favorshëm pasi ndodhet ngjitur me rrugën nacionale dhe afër me plazhin e Qeparoit. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shtepi ne shitje dhe me qera. 160m²│5 Ari│Sallon dhe Kuzhinë │4 Dhoma gjumi│2 Banjo. shtepi ne shitje qeparo